Ten İç Giyim

Ten rengi iç çamaşır modelleri ile kendinizi daha hazır gerek iş hayatında gerek gezme günlerinizde rahat şıklığı yakalayabilirsiniz. İç dünyanızda ten çizgilerinizi siz kendiniz yönetin. 
 
Çizgi desenlerimizi teninize uygun olarak ten renginize göre değişkenlik göstereceği için sizlere alternatif şekilleri ile yönetim olanağı üretmiş bulunmaktayız. Renklerimiz vücut renklerinize göre şekil gösterebildiği gibi açık hafif koyu ve tam koyu gibi renk alabilme özellikleri de mevcuttur.
 
Takım olarak kullanabileceğiniz çift dikişli iz bırakmayan külot modelleri, bedeninizi daha şık göğüslerinizi daha büyük gösteren sütyen modelleri vücut şeklinizi kaplayan sarmalayan balkonet kaplı ve yırtmaçlı babydoller de modellerimizin en güzel ürünleri arasında yer almaktadır.
 
İç dünyanızı eğlenceli kılan tek şey iç giyiminizle birlikte sizi huzurlu hissettirecek olan şeylerdir. İç güzellik kadar manevi olarak da kendinizi huzurlu hissetmenizde fayda vardır. Bordo ve siyah renklerinin uyumu karşınızdaki partnerinizi dantelli modellerimiz ile dokunuşu bile sizleri değiştirecektir.
 
Kadınları her zaman ön planda tutan görünüşleri Ten'leri ile  harika bir dünyada farklı kimliklerdeki iç giyim modelleri ile karşınızda partneriniz kendinizden geçecek...
 
Geceleriniz de baştan çıkarıcı olmak isteyen veya bu görünüm arzulayan bayanlar, erotik sıcak vakitleri derin duygularla siyah bir renk ile gecelerinizi daha sıcak bir ortamda jartiyel çamaşırlarla daha seksi bir halde hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.