Yeni iç çamaşır modelleri

Yeni iç çamaşır modelleri
Yeni iç çamaşır modelleri yaşımızı uygun iç çamaşırı beden yada sütyenin şekil olarak yapısı değişebilir, Yada renk seçimleri olarak değişebilir. Tabi renk seçimini düşünerek ne kadar erken yaşlar o kadar cıvıl cıvıl renkler olmaktadır. Kimisi kendilerini daha büyük göstermek amacı ile daha koyu ve daha ağır renklere gidebilir. Ama bizler renkler üzerinde durmanın daha önemli olduğunu düşünüyoruz. Bize göre en genç arkadaşlarımız daha açık pembe veya açık mor koyu var şeklinde renkleri seçebilirler. Daha romantik parçalar tabi ki yaşı ilerlemiş insanlar için daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Bir önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi vücuda oturan iç çamaşırı ve renk en önemli faktör olmakla beraber daha sıkı bir seksilik ön plana çıkacaktır.
 
Koyu mor ve yeşil renkler yaşı ilerlemiş(30-35) yaşları arasında normal bir iç giyim rengi olmakla beraber yaşını göz önünde bulundurmadan daha açık renkler açık pembe açık mor renkleri de tercih etmek sizin zevkinize kalmış bir zevk diyelim.
 
Burada anlattıklarımızın hepsi kişilerin zevkleriyle örtüşen bir durum. Sütyen kalıplarını düşünecek olursak genç yaşlarda gençlerimiz kalıplardan feragat edebiliyorlar, bunun sebebi görüntüsü güzel olsun tutmasada olur gibi bir düşünceye kapılmaktadırlar. Tabi ilerleyen yaşlarda kaygılar başlıyor daha çok şekile önem verilip kalıp sütyen modellerine yoğun ilgi akışını tespit etmiş durumdayız. İlerleyen yaşlarda göğüsleri tutucu daha küçültücü veya daha toplu tutucu tedirginliği bizlere sık sık gelen sorular arasındadır.İlerleyen yaşlardaki kaygılarda bu şekilde çeşitlilik göstermektedir.
 
Sütyen çamaşır makinesinde yıkanır mı?
 
Sütyenler kolay deforme olabildikleri için çamaşır makinalarında yıkanmaları tavsiye edilmez, elde yıkanmaları önerilir. Ancak günümüzde yıkama topları üretilmiştir, sütyenleri yıkamak için özel dizayn edilmiş yıkama topları sayesinde sütyeninizi çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. 
 
Bu Konuda sizlere anlatmamız gereken bir iki husus daha var; 
 
Birincisi ve en önemlisi özellikle sütyeni bu anlattığımız yıkama topları ile birlikte nazik yıkama programları yani kısa programlar kullanarak yıkamanızı tavsiye ediyoruz bir artı olarak sütyeninizin üzerindeki yıkama talimatlarına uymanızı tavsiye etmekteyiz.
 
Yıkama Topu İle Sütyeni Yıkamak ?
 
Öncelikle sütyeni yıkama topu etrafına doluyoruz, doladıktan sonra büyük kafesin içerisine nazik bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu sütyen yıkama apartları özel olarak dizayn edilmiş aparatlardır, bu aparatları diğer beyaz çamaşırlarınız ile birlikte de kullanabilirsiniz, herhangi bir renk verme olumsuz davranışları bulunmamaktadır. Özel yıkama toplarının file olanları da piyasa da mevcuttur. Bu şekilde yıkamanın sütyeninizde hiç bir şekilde deforme olmaz.